×
BAKANLIK
GENEL MÜDÜRLÜK
YÖK
ÜNİVERSİTELER
FEDERASYONLAR
FISU
EUSA
×
İSTANBUL
ANKARA
İZMİR
FAALİYET TAKVİMİ
FAALİYET SONUÇLARI
Anasayfa
Faaliyet Takvimi
FAALİYET TAKVİMİ
2023 - 2024
2022 - 2023
2021 - 2022
2020 - 2021
2019 - 2020
2018 - 2019
2017 - 2018
2016 - 2017
2015 - 2016
2014 - 2015
2013 - 2014
2012 - 2013
2011 - 2012
BRANŞ SEÇİNİZ
ARTİSTİK BUZ PATENİ
ATICILIK
BADMİNTON
BASKETBOL
BİATHLON
BİLARDO
BOWLİNG
BUZ TIRMANIŞI
BUZHOKEYİ
CURLING
DART
E-SPOR
FUTBOL
HADO
HENTBOL
HOKEY
JUDO
KAR VOLEYBOLU
KAYAK ALP DİSİPLİNİ
KAYAK KUZEY DİSP.
KAYAKLA ATLAMA
KIZAK
KİCK BOKS
KORUMALI FUTBOL
MASA TENİSİ
MUAY THAI
PICKLEBALL
SALON ATLETİZM
SALON FUTBOLU
SALON OKÇULUK
SNOWBOARD
SU TOPU
SÜRAT PATENİ (SHORT TRACK)
TAEKWONDO
TENİS
VOLEYBOL
HEPSİ
ÜNİLİG
FETİH SPORFEST
GNÇ SPORFEST
DİĞER
SIRALAMA
FAALİYET ADINA GÖRE A-Z
FAALİYET ADINA GÖRE Z-A
BAŞLANGIÇ TARİHİNE GÖRE KÜÇÜK BÜYÜK
BAŞLANGIÇ TARİHİNE GÖRE BÜYÜK KÜÇÜK
BİTİŞ TARİHİNE GÖRE KÜÇÜK BÜYÜK
BİTİŞ TARİHİNE GÖRE BÜYÜK KÜÇÜK
FAALİYET ADI
BAŞLANGIÇ
BİTİŞ
SON BAŞVURU
1.
ARTİSTİK BUZ PATENİ KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1491)
13.02.2024
13.02.2024
2.02.2024
2.
ATICILIK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GSİM ATIŞ POLİGONU TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1556)
15.03.2024
17.03.2024
8.03.2024
3.
BADMİNTON BÖLGESEL LİG BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (1580)
2.04.2024
5.04.2024
29.03.2024
4.
BASKETBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1543)
1.10.2023
31.05.2024
4.03.2024
5.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1549)
1.10.2023
1.05.2024
15.03.2024
6.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ATILIM ÜNİVERSİTESİ A GRUBU KADIN ANKARA ( KADIN ) (1536)
21.11.2023
4.12.2023
14.11.2023
7.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ATILIM ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK ) (1535)
20.12.2023
5.12.2023
3.12.2023
8.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ D GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1533)
21.11.2023
29.11.2023
20.11.2023
9.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK - KADIN ) (1526)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
10.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM ( ERKEK - KADIN ) (1523)
18.12.2023
22.12.2023
17.12.2023
11.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ B GRUBU KADIN ANKARA ( KADIN ) (1532)
20.11.2023
5.12.2023
3.12.2023
12.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1524)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
13.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK ) (1525)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
14.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA ( ERKEK - KADIN ) (1528)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
15.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN ( ERKEK ) (1530)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
16.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MUŞ ( ERKEK - KADIN ) (1522)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
17.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ C GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1531)
20.11.2023
5.12.2023
3.12.2023
18.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( KADIN ) (1529)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
19.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG TED ÜNİVERSİTESİ B GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1534)
20.11.2023
5.12.2023
3.12.2023
20.
BİATHLON KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1489)
15.02.2024
16.02.2024
8.02.2024
21.
BİLARDO ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1571)
26.03.2024
28.03.2024
20.03.2024
22.
BOWLİNG ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1527)
22.02.2024
23.02.2024
15.02.2024
23.
BUZ TIRMANIŞI KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1486)
12.02.2024
13.02.2024
5.02.2024
24.
BUZHOKEYİ KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1480)
5.02.2024
9.02.2024
1.02.2024
25.
CURLING KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1488)
11.02.2024
13.02.2024
2.02.2024
26.
DART ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1542)
22.02.2024
22.02.2024
15.02.2024
27.
E-SPOR ÜNİLİG TURNUVA . ( ERKEK - KADIN ) (1582)
25.03.2024
5.05.2024
24.03.2024
28.
FUTBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1545)
1.10.2023
31.05.2024
10.03.2024
29.
FUTBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK ) (1552)
1.10.2023
1.05.2024
29.03.2024
30.
FUTBOL BÖLGESEL LİG AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ AFYON ( ERKEK ) (1515)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
31.
FUTBOL BÖLGESEL LİG ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ ERZİNCAN ( ERKEK ) (1521)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
32.
FUTBOL BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK ) (1520)
4.12.2023
8.12.2023
3.12.2023
33.
FUTBOL BÖLGESEL LİG MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ MARDİN ( ERKEK ) (1513)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
34.
FUTBOL BÖLGESEL LİG MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MUĞLA ( ERKEK ) (1519)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
35.
FUTBOL BÖLGESEL LİG NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK ) (1517)
4.12.2023
8.12.2023
9.12.2023
36.
FUTBOL BÖLGESEL LİG TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ ( ERKEK ) (1518)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
37.
HADO ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL GRAND PERA AVM HADO SAHASI İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1555)
27.02.2024
26.03.2024
26.02.2024
38.
HENTBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1547)
1.10.2023
31.05.2024
3.03.2024
39.
HENTBOL BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK ) (1557)
20.12.2023
24.12.2023
19.12.2023
40.
HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK ) (1507)
20.12.2023
24.12.2023
19.12.2023
41.
HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KARABÜK ( ERKEK ) (1511)
20.12.2023
24.12.2023
19.12.2023
42.
HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MANİSA ( ERKEK ) (1512)
20.12.2023
24.12.2023
19.12.2023
43.
HOKEY ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ( ERKEK - KADIN ) (1554)
7.03.2024
11.03.2024
1.03.2024
44.
JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1479)
6.02.2024
8.02.2024
3.02.2024
45.
KAR VOLEYBOLU KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1483)
10.02.2024
13.02.2024
5.02.2024
46.
KAYAK ALP DİSİPLİNİ KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1482)
10.02.2024
11.02.2024
7.02.2024
47.
KAYAK KUZEY DİSP. KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1490)
14.02.2024
15.02.2024
8.02.2024
48.
KAYAKLA ATLAMA KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1485)
17.02.2024
17.02.2024
2.02.2024
49.
KIZAK KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1484)
13.02.2024
13.02.2024
5.02.2024
50.
KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MERSİN ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1514)
16.02.2024
18.02.2024
9.02.2024
51.
KORUMALI FUTBOL 1. LİG . ( ERKEK ) (1505)
16.12.2023
31.05.2024
31.03.2024
52.
KORUMALI FUTBOL SÜPERLİG . ( ERKEK ) (1504)
16.12.2023
31.05.2024
31.03.2024
53.
MASA TENİSİ 1. LİG . KIRŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1508)
13.02.2024
17.02.2024
7.02.2024
54.
MASA TENİSİ SÜPERLİG . KIRŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1509)
13.02.2024
17.02.2024
7.02.2024
55.
MUAY THAI ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN ( ERKEK - KADIN ) (1516)
20.02.2024
23.02.2024
13.02.2024
56.
PICKLEBALL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1581)
15.04.2024
19.04.2024
4.04.2024
57.
SALON ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . BURSA ( ERKEK - KADIN ) (1548)
6.03.2024
7.03.2024
29.02.2024
58.
SALON FUTBOLU 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1546)
4.12.2023
24.12.2023
10.03.2024
59.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK ) (1553)
1.10.2023
1.05.2024
28.02.2024
60.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ A GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1558)
4.12.2023
24.12.2023
3.12.2023
61.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ B GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1559)
4.12.2023
24.12.2023
3.12.2023
62.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ C GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1560)
4.12.2023
24.12.2023
3.12.2023
63.
SALON OKÇULUK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1510)
19.02.2024
22.02.2024
10.02.2024
64.
SNOWBOARD KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1481)
10.02.2024
11.02.2024
7.02.2024
65.
SU TOPU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK ) (1565)
18.03.2024
21.03.2024
15.03.2024
66.
SÜRAT PATENİ (SHORT TRACK) KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1487)
13.02.2024
13.02.2024
2.02.2024
67.
TAEKWONDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1478)
29.01.2024
31.01.2024
25.01.2024
68.
TENİS BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1551)
1.10.2023
1.05.2024
3.04.2024
69.
VOLEYBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1544)
1.10.2023
31.05.2024
5.03.2024
70.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1550)
1.10.2023
1.05.2024
29.03.2024
71.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ C GRUBU ERKEK - KADIN ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1537)
27.11.2023
12.12.2023
10.12.2023
72.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ A GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1541)
28.11.2023
11.12.2023
5.12.2023
73.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ A GRUBU KADIN ANKARA ( KADIN ) (1539)
28.11.2023
11.12.2023
9.11.2023
74.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ B GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1540)
28.11.2023
11.12.2023
20.11.2023
75.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ B GRUBU KADIN ANKARA ( KADIN ) (1538)
28.11.2023
11.12.2023
5.11.2023
76.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ AĞRI ( ERKEK - KADIN ) (1492)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
77.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1493)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
78.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM ( ERKEK - KADIN ) (1494)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
79.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK ) (1506)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
80.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( KADIN ) (1495)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
81.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1496)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
82.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MUĞLA ( ERKEK - KADIN ) (1497)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
83.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE ( ERKEK - KADIN ) (1498)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
84.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK - KADIN ) (1499)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
85.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ISPARTA ( ERKEK - KADIN ) (1500)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
86.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ ( ERKEK - KADIN ) (1501)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
87.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TOKAT ( ERKEK - KADIN ) (1502)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
88.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ VAN ( ERKEK - KADIN ) (1503)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
BU DÖNEME AİT FAALİYET TAKVİMİ YOK
Başlangıç :
/ Bitiş :
Faaliyet Yeri
ToplantıTarihi / Saati
/
Toplantı Yeri
Güncelleme Tarihi
Talimat
Gruplar ve Fikstür
Puanlar
Copyright © 1996 - 2024 Türkiye ÜniversiteSporları Federasyonu. Designed By
ProsoftBt