FAALİYET TAKVİMİ

 FAALİYET ADIBAŞLANGIÇBİTİŞSON BAŞVURU 
1. PLAJ HENTBOLU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 25. YAŞAR SEVİM ÜNİVERSİTELER MUĞLA ( ERKEK - KADIN ) (2700) 2.07.20245.07.202414.06.2024
2. BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL MÜSABAKALARI İZMİR ( ERKEK - KADIN ) (2698) 8.06.20249.06.202431.05.2024
3. BAYRAK FUTBOLU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( KADIN ) (2697) 1.06.20242.06.202431.05.2024
4. FUTBOL SÜPER LİGE YÜKSELME . İSTANBUL ( ERKEK ) (2688) 31.05.20246.06.202428.05.2024
5. FUTBOL SÜPERLİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (2687) 28.05.20244.06.202424.05.2024
6. KORFBOL SÜPERLİG YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (2684) 27.05.202431.05.202424.05.2024
7. KORFBOL 1. LİG YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (2685) 27.05.202431.05.202424.05.2024
8. HENTBOL SÜPERLİG YAZ SPOR OYUNLARI ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (2680) 21.05.202426.05.202417.05.2024
9. OKÇULUK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1671) 21.05.202424.05.202414.05.2024
10. MODERN PENTATLON (LASER-RUN) ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE OLİMPİYAT HAZIRLIK MERKEZİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (2674) 20.05.202420.05.202415.05.2024
11. TENİS 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (2681) 20.05.202425.05.202416.05.2024
12. BASKETBOL SÜPERLİG YAZ SPOR OYUNLARI ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (2678) 19.05.202425.05.202416.05.2024
13. VOLEYBOL SÜPERLİG YAZ SPOR OYUNLARI ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (2679) 19.05.202425.05.202416.05.2024
14. GELENEKSEL OKÇULUK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MENZİL DÜZCE ( ERKEK - KADIN ) (2683) 18.05.202418.05.202415.05.2024
15. GELENEKSEL OKÇULUK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ PUTA DÜZCE ( ERKEK - KADIN ) (2682) 17.05.202419.05.202415.05.2024
16. ORYANTİRİNG ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ( ERKEK - KADIN ) (2675) 17.05.202419.05.202415.05.2024
17. KARTİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (2673) 17.05.202418.05.20249.05.2024
18. FUTBOL ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( KADIN ) (1672) 14.05.202419.05.20249.05.2024
19. ESKRİM ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (2676) 14.05.202416.05.202410.05.2024
20. SATRANÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİVAS ( ERKEK - KADIN ) (1664) 13.05.202417.05.20247.05.2024
21. HENTBOL ÜNİLİG SÜPER LİGE YÜKSELME DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( ERKEK - KADIN ) (1667) 13.05.202419.05.20246.05.2024
22. VOLEYBOL ÜNİLİG SÜPER LİGE YÜKSELME DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( ERKEK - KADIN ) (1668) 10.05.202416.05.20246.05.2024
23. BASKETBOL ÜNİLİG SÜPER LİGE YÜKSELME DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( ERKEK - KADIN ) (1666) 10.05.202417.05.20246.05.2024
24. SPORTİF DRON ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (1669) 9.05.202410.05.20243.05.2024
25. HALK DANSLARI ÜNİLİG KLASMAN LİGİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( ERKEK - KADIN ) (1661) 9.05.202412.05.20242.05.2024
26. BADMİNTON SÜPERLİG SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİVAS ( ERKEK - KADIN ) (1662) 9.05.202412.05.20242.05.2024
27. FRİZBİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1628) 9.05.202410.05.20243.05.2024
28. BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1652) 6.05.20248.05.20242.05.2024
29. BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ADANA ( ERKEK - KADIN ) (1653) 6.05.20248.05.20242.05.2024
30. BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK - KADIN ) (1654) 6.05.20248.05.20242.05.2024
31. BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI GAZİ ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1655) 6.05.20248.05.20242.05.2024
32. BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BURSA ( ERKEK - KADIN ) (1656) 6.05.20248.05.20242.05.2024
33. BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1657) 6.05.20248.05.20242.05.2024
34. YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1660) 6.05.20248.05.20243.05.2024
35. HADO ÜNİLİG 1. LİG İSTANBUL TOPKAPI ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1659) 2.05.20245.05.202429.04.2024
36. E-SPOR ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1663) 1.05.20245.05.202429.04.2024
37. HADO ÜNİLİG SÜPERLİG İSTANBUL TOPKAPI ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1658) 1.05.20244.05.202429.04.2024
38. SQUASH ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GAZİ ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1629) 29.04.202430.04.202423.04.2024
39. SPOR TIRMANIŞ ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ISPARTA ( ERKEK - KADIN ) (1630) 25.04.202426.04.202417.04.2024
40. KARATE ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GSİM KINDAM SPOR SALONU KIRŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1623) 23.04.202425.04.202415.04.2024
41. BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ESKİŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1651) 23.04.202425.04.202419.04.2024
42. AYAK TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA ( ERKEK - KADIN ) (1647) 21.04.202423.04.202418.04.2024
43. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (1602) 16.04.202420.04.20244.04.2024
44. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1603) 16.04.202420.04.20244.04.2024
45. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA ( ERKEK - KADIN ) (1604) 16.04.202420.04.20244.04.2024
46. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ KIRKLARELİ ( ERKEK - KADIN ) (1606) 16.04.202420.04.20244.04.2024
47. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK ) (1607) 16.04.202420.04.20244.04.2024
48. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG HARRAN ÜNİVERSİTESİ ŞANLIURFA ( ERKEK - KADIN ) (1608) 16.04.202420.04.20244.04.2024
49. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ZONGULDAK ( ERKEK - KADIN ) (1609) 16.04.202420.04.20244.04.2024
50. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ NEVŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1610) 16.04.202420.04.20244.04.2024
51. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ HATAY ( ERKEK - KADIN ) (1611) 16.04.202420.04.20244.04.2024
52. PICKLEBALL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1581) 15.04.202419.04.202412.04.2024
53. SALON FUTBOLU 1. LİG . İSTANBUL ( KADIN ) (1632) 15.04.20243.06.202419.04.2024
54. SALON FUTBOLU 2. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1633) 15.04.20243.06.202431.05.2024
55. BASKETBOL 2. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1634) 15.04.20243.06.202419.04.2024
56. FUTBOL 2. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1635) 15.04.20243.06.202419.04.2024
57. VOLEYBOL 2. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1636) 15.04.20243.06.202419.04.2024
58. BADMİNTON BÖLGESEL LİG BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (1580) 2.04.20245.04.202429.03.2024
59. BİLARDO ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1571) 26.03.202428.03.202420.03.2024
60. E-SPOR ÜNİLİG TURNUVA . ( ERKEK - KADIN ) (1582) 25.03.20245.05.202427.03.2024
61. SU TOPU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK ) (1565) 18.03.202421.03.202415.03.2024
62. ATICILIK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GSİM ATIŞ POLİGONU TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1556) 15.03.202417.03.20248.03.2024
63. HOKEY ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ( ERKEK - KADIN ) (1554) 7.03.202411.03.20241.03.2024
64. SALON ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . BURSA ( ERKEK - KADIN ) (1548) 6.03.20247.03.202429.02.2024
65. HADO ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL GRAND PERA AVM HADO SAHASI İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1555) 27.02.202426.03.202426.02.2024
66. DART ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1542) 22.02.202422.02.202415.02.2024
67. BOWLİNG ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1527) 22.02.202423.02.202415.02.2024
68. MUAY THAI ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN ( ERKEK - KADIN ) (1516) 20.02.202423.02.202413.02.2024
69. SALON OKÇULUK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1510) 19.02.202422.02.202410.02.2024
70. KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MERSİN ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1514) 16.02.202418.02.20249.02.2024
71. BİATHLON KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1489) 15.02.202416.02.20248.02.2024
72. KAYAK KUZEY DİSP. KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1490) 14.02.202415.02.20248.02.2024
73. MASA TENİSİ 1. LİG . KIRŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1508) 13.02.202417.02.20247.02.2024
74. MASA TENİSİ SÜPERLİG . KIRŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1509) 13.02.202417.02.20247.02.2024
75. KIZAK KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1484) 13.02.202413.02.20245.02.2024
76. SÜRAT PATENİ (SHORT TRACK) KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1487) 13.02.202413.02.20242.02.2024
77. BUZ TIRMANIŞI KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1486) 12.02.202413.02.20245.02.2024
78. CURLING KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1488) 11.02.202413.02.20242.02.2024
79. SNOWBOARD KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1481) 10.02.202411.02.20247.02.2024
80. KAYAK ALP DİSİPLİNİ KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1482) 10.02.202411.02.20247.02.2024
81. KAR VOLEYBOLU KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1483) 10.02.202413.02.20245.02.2024
82. JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1479) 6.02.20248.02.20243.02.2024
83. BUZHOKEYİ KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1480) 5.02.20249.02.20241.02.2024
84. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK ) (1506) 5.02.20249.02.202431.01.2024
85. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ AĞRI ( ERKEK - KADIN ) (1492) 5.02.20249.02.202431.01.2024
86. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1493) 5.02.20249.02.202431.01.2024
87. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM ( ERKEK - KADIN ) (1494) 5.02.20249.02.202431.01.2024
88. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( KADIN ) (1495) 5.02.20249.02.202431.01.2024
89. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1496) 5.02.20249.02.202431.01.2024
90. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MUĞLA ( ERKEK - KADIN ) (1497) 5.02.20249.02.202431.01.2024
91. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE ( ERKEK - KADIN ) (1498) 5.02.20249.02.202431.01.2024
92. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK - KADIN ) (1499) 5.02.20249.02.202431.01.2024
93. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ISPARTA ( ERKEK - KADIN ) (1500) 5.02.20249.02.202431.01.2024
94. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ ( ERKEK - KADIN ) (1501) 5.02.20249.02.202431.01.2024
95. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TOKAT ( ERKEK - KADIN ) (1502) 5.02.20249.02.202431.01.2024
96. VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ VAN ( ERKEK - KADIN ) (1503) 5.02.20249.02.202431.01.2024
97. TAEKWONDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1478) 29.01.202431.01.202425.01.2024
98. BASKETBOL BÖLGESEL LİG ATILIM ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK ) (1535) 20.12.20235.12.20233.12.2023
99. HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK ) (1507) 20.12.202324.12.202319.12.2023
100. HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KARABÜK ( ERKEK ) (1511) 20.12.202324.12.202319.12.2023
101. HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MANİSA ( ERKEK ) (1512) 20.12.202324.12.202319.12.2023
102. HENTBOL BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK ) (1557) 20.12.202324.12.202319.12.2023
103. BASKETBOL BÖLGESEL LİG ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ZONGULDAK ( ERKEK - KADIN ) (1627) 18.12.202322.12.202314.11.2023
104. BASKETBOL BÖLGESEL LİG KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA ( ERKEK - KADIN ) (1528) 18.12.202322.12.202315.12.2023
105. BASKETBOL BÖLGESEL LİG SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( KADIN ) (1529) 18.12.202322.12.202315.12.2023
106. BASKETBOL BÖLGESEL LİG MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN ( ERKEK ) (1530) 18.12.202322.12.202315.12.2023
107. BASKETBOL BÖLGESEL LİG MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MUŞ ( ERKEK - KADIN ) (1522) 18.12.202322.12.202315.12.2023
108. BASKETBOL BÖLGESEL LİG HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM ( ERKEK - KADIN ) (1523) 18.12.202322.12.202317.12.2023
109. BASKETBOL BÖLGESEL LİG KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1524) 18.12.202322.12.202315.12.2023
110. BASKETBOL BÖLGESEL LİG KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK ) (1525) 18.12.202322.12.202315.12.2023
111. BASKETBOL BÖLGESEL LİG DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK - KADIN ) (1526) 18.12.202322.12.202315.12.2023
112. KORUMALI FUTBOL SÜPERLİG . ( ERKEK ) (1504) 16.12.202331.05.202428.05.2024
113. KORUMALI FUTBOL 1. LİG . ( ERKEK ) (1505) 16.12.202331.05.202428.05.2024
114. TENİS SÜPERLİG MERSİN ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1650) 11.12.202315.12.20238.12.2023
115. HENTBOL BÖLGESEL LİG ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ADANA ( ERKEK ) (1638) 4.12.20238.12.202330.11.2023
116. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK ) (1558) 4.12.202324.12.20233.12.2023
117. FUTBOL BÖLGESEL LİG MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ MARDİN ( ERKEK ) (1513) 4.12.20238.12.202319.12.2023
118. FUTBOL BÖLGESEL LİG NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK ) (1517) 4.12.20238.12.20239.12.2023
119. FUTBOL BÖLGESEL LİG TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ ( ERKEK ) (1518) 4.12.20238.12.202319.12.2023
120. FUTBOL BÖLGESEL LİG MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MUĞLA ( ERKEK ) (1519) 4.12.20238.12.202319.12.2023
121. FUTBOL BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK ) (1520) 4.12.20238.12.20233.12.2023
122. FUTBOL BÖLGESEL LİG ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ ERZİNCAN ( ERKEK ) (1521) 4.12.20238.12.202319.12.2023
123. FUTBOL BÖLGESEL LİG AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ AFYON ( ERKEK ) (1515) 4.12.20238.12.202319.12.2023
124. SALON FUTBOLU 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1546) 4.12.202324.12.202316.05.2024
125. VOLEYBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1541) 28.11.202311.12.20235.12.2023
126. VOLEYBOL BÖLGESEL LİG ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1537) 27.11.202312.12.202310.12.2023
127. BASKETBOL BÖLGESEL LİG ATILIM ÜNİVERSİTESİ A GRUBU KADIN ANKARA ( KADIN ) (1536) 21.11.20234.12.202314.11.2023
128. BASKETBOL BÖLGESEL LİG ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ D GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1533) 21.11.202329.11.202320.11.2023
129. BASKETBOL BÖLGESEL LİG TED ÜNİVERSİTESİ B GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1534) 20.11.20235.12.20233.12.2023
130. BASKETBOL BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ C GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1531) 20.11.20235.12.20233.12.2023
131. BASKETBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ B GRUBU KADIN ANKARA ( KADIN ) (1532) 20.11.20235.12.20233.12.2023
132. BASKETBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1543) 1.10.202331.05.20244.03.2024
133. VOLEYBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1544) 1.10.202331.05.20245.03.2024
134. FUTBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1545) 1.10.202331.05.20249.05.2024
135. HENTBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1547) 1.10.202331.05.20243.03.2024
136. BASKETBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1549) 1.10.20231.05.202415.03.2024
137. VOLEYBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1550) 1.10.20231.05.20243.04.2024
138. TENİS BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1551) 1.10.20231.05.20244.04.2024
139. FUTBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK ) (1552) 1.10.20231.05.20245.04.2024
140. SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK ) (1553) 1.10.20231.05.202428.02.2024